Nový rok 2020: Ideální čas na životní změnu

Roku 2020 bude podle čínského kalendáře od 25. ledna vládnout Krysa. Čínská tradice považuje tohoto tvora za symbol štěstí. Krysa je chápána jako vzor chytrosti, charismatu, pracovitosti a vášně. Také nový rok se tak ponese ve znamení nových příležitostí, postupů v kariéře a pozitivních změn.

Z hlediska numerologie se magické dvojky spojily do šťastné čtyřky. Můžete vyhlížet dobré věci. Čtyřkový rok přeje tvůrčím činnostem a řemeslům, podněcuje kreativitu a zlepšuje komunikační schopnosti. Změny, které nám přinese, zvládneme s větší bravurou a snáze obnovíme stabilitu.

Váš osobní rok

Do této chvíle jsme se bavili o samotném roku 2020. Jaká ale bude vaše role v něm? Hledáte způsob, jak být šťastný? Můžete se svěřit do rukou kartářky, a potom čekat, zda se její věštba naplní. Nebo se svěříte do svých vlastních rukou a sami rozhodněte, jakým směrem se váš rok bude ubírat.

Mám pro vás malé cvičení: Zavřete oči a představte si sami sebe stojící na konci roku 2020 před zrcadlem. Dejte si načas a nalaďte se na tu představu. Pokuste se vizualizovat svůj obraz do co největších detailů. Jak vypadáte? Jak se cítíte? Čeho jste za ten rok dosáhli? Co si říkáte ve své hlavě? Jaký to byl rok?

Možná už nyní víte, čeho byste chtěli dosáhnout. Jen nevidíte cestu k dosažení svých cílů. Koučink vám pomůže nalézt vlastní zdroje, odhalit nové cesty a možnosti. Nebo možná jen cítíte potřebu změny. Trápíte se, točíte se v bludném kruhu a nevíte jak z toho ven. I s tím vám pomůžu. Nejprve zmapujeme vaši současnou situaci. Na základě toho se sami rozhodnete, v jaké oblasti potřebujete změnu, co konkrétně chcete změnit, a společně najdeme to nejlepší řešení.

Mám pro vás novoroční dárek: slevu 20 % na všechny mé služby. Neváhejte a objednejte si je hned TEĎ. Sleva je časově limitovaná a platí pouze do 15.2.2020. Pro její získání do objednávky uveďte kód “2020”.

Přeji vám krásný a úspěšný rok 2020. Ať je plný radosti a pozitivních změn. 

Tereza