Jak získat novou práci – online kurz

V tomto kurzu od kariérního poradce Tereza Ščerbová se dozvíte jak a kde hledat a získat novou práci


JAK ZÍSKAT NOVOU PRÁCI

KOMPLEXNÍ ONLINE KURZ s mojí podporou

Jak a kde hledat novou práci
Jak napsat skvělý životopis
Jak se připravit a uspět na pohovoru

Naučím vás osvědčené postupy, díky kterým získáte novou práci o několik týdnů až měsíců rychleji. Mějte své hledání práce pod kontrolou a neztrácejte zbytečně svůj čas experimentováním. 

Chcete získat novou práci, ale:

Kurz byl pro mě velmi zajímavý. Nejen teorie, ale zvláště Vaše praktická doporučení v různých fázích při hledání práce. Zejména jak o hledání práce přemýšlet a na co se soustředit.
Reference účastnice na online kurz Jak získat novou práci od kariérního poradce Tereza Ščerbová
Líba Z.
Asistentka obchodu

Pak je tento kurz právě pro vás. Naučím vás s minimem námahy a bez stresu hledat novou práci efektivně, vytvořit si dokonalý životopis a motivační dopis a uspět na pohovoru.

CO VÁM KURZ PŘINESE:

Novou práci

Díky kurzu najdete
a získáte novou práci bez zbytečných přešlapů

Sebevědomí

Při hledání nové práce
a na samotných pohovorech si budete více věřit

Ušetříte spoustu času

Novou práci získáte podstatně rychleji. Bez zbytečných pokusů, přešlapů a nervů.

Získáte vyšší mzdu

Na pohovorech si budete více věřit
a vyjednáte si vyšší mzdu

CO KONKRÉTNĚ SE NAUČÍTE?

Kurz obsahuje 3 hlavní části: Hledání práce, Životopis na míru a Úspěšný pohovor

Jak a kde hledat novou práci a být efektivní

Dozvíte se, jak hledat novou práci strategicky a využívat pro hledání ty nejvhodnější zdroje. Naučíte se, jaký mít v hledání práce systém a jaké kroky dělat pro to, abyste brzo při hledání nové práce uspěli.

Vytvořit atraktivní životopis

Svému životopisu navléknete nový sexy kabát - váš životopis bude moderní, přehledný a poutavý. Budete vědět, co do životopisu uvést a jak se vyhnout nejčastějším chybám při psaní životopisu.

Napsat poutavý motivační dopis

Budete umět napsat poutavý motivační dopis, že vás personalista budete chtít hned pozvat na pohovor.

Jak se připravit na pohovory a být sebevědomý

Budete se umět připravit na pohovory tak, že z vás personalisté budou nadšení! Posílíme také vaše sebevědomí, že se na samotných pohovorech budete cítit dobře a jistě v kramflecích.

Jak odpovídat na nejčastější otázky a vyjednat si vyšší mzdu

Budete umět odpovídat na nejčastější otázky na pohovorech a zaujmete personalistu. Sebevědomě prodáte své silné silné stránky a vyjednáte si vyšší mzdu.

Vďaka online kurzu som si zostavila prehľadný a zaujímavý životopis a naučila sa nové veci, ktoré určite budem v budúcnosti pri úprave a tvorbe CV využívať. Je skvelé, že sú tam názorná videá aj s komentárom.
Reference na kurz životopis na míru od Margaréty Rečkové
Margaréta Rečková
Account payable expert
Z Vašich videí bylo super vidět, co přesně do životopisu uvést. Velmi přínosné bylo využití šablony životopisu, díky které se stal životopis hned mnohem přehlednější. Ocenila jsem i zpětnou vazbu na můj životopis, to mi hodně pomohlo. Teď jsem se životopisem moc spokojená, děkuji.
Reference na online kurz Jak získat novou práci od Blanky Přibylové
Blanka Přibylová
Absolvent

OBSAH KURZU:

V tomto kurzu od kariérního poradce Tereza Ščerbová se dozvíte jak a kde hledat a získat novou práci

27 názorných a praktických video lekcí

Celková délka videí 165 minut. Minimum teorie, ale praktické rozbory životopisů, myšlení personalisty, situace z praxe, odpovědi na nejčastější otázky na pohovorech. Obsahuje i textový přepis videí.

Checklisty a návody

V kurzu naleznete celou řadu praktických návodů a checklistů k tvorbě životopisu, motivačního dopisu a přípravy na pohovor. Vybrat si můžete některou z mých šablon na CV od grafika.

Zpětná vazba na váš životopis

Využít můžete mojí zpětnou vazbu. Napíšu vám, v čem ještě váš životopis vylepšit, aby byl dokonalý.

Vdaka vasim radam a kurzu som sa naozaj zacala citit na pohovoroch prijemnejsie, bez stresu a musim povedat, ze HR manazerka ma vyslovene pochvalila za moju pripravenost! Dokážem teraz pružne reagovať aj na neočakávané otázky. Pracovné pohovory prebiehajú plynule, uvoľnene a mám z nich dobrý pocit.
Kurz Jak získat novou práci od Kariérního poradce Tereza Ščerbová mě naučil jak se připravit na pohovor, jak a kde hledat novou práci a jak napsat profesionální životopis.
Adriana Pružinská
Manažerka nákupu
Kurzy od p. Ščerbovej som mala možnosť si pozrieť všetky. Boli veľmi komplexné a prehľadné. Pomohli mi si vytriediť podstatné veci pri hľadaní práce a príprave na pohovor a tak isto pri spísaní CV a motivačných dopisov. Možem ich len odporučiť.
Reference na online kurz jak získat novou práci od kariérního poradce Terezy Ščerbové. Dozvěděla jsem se jak a kde hledat novou práci.
Lucia Sucháčová
Operation Manager

KDO VÁS KURZEM PROVEDE?

Tereza Ščerbová, kariérní poradce:

Tereza Ščerbová je zkušený kariérní poradce
Díky kurzu si dokážu přesně představit, jak bude pohovor probíhat, což mi pomáhá být méně ve stresu. Oceňuji též techniky NLP i afirmace. Cítím, že začínám rozumět tomu, jak to funguje právě i z pohledu personalisty a dokážu se na pohovory skvěle připravit.
Reference od Danieli na kurz Jak získat novou práci
Daniela B.
Asistentka
Kurzy môžem iba odporučiť. Kurzy sú výborné v tom, že dokážu vysvetliť a priblížiť záujemcovi o prácu mimo iné, ako sa pripraviť na pohovor, na čo si dať pozor, čo je zásadné pre úspech z hľadiska práce personalistu pri výbere konkrétneho záujemcu. Veľmi šikovné, komplexné a zároveň, stručné.
Michaela Ličková
Project Manager

KDY JE PRO VÁS KURZ VHODNÝ

Líbil se mi detailní návod, jak sestavit CV, aby bylo čitelné, přehledné a výstižné. Kurz mi také výrazně pomohl upravit svůj životopis po vizuální stránce. Velmi jsem ocenila návod ,jak číst inzeráty a co se od kandidáta očekává.
Reference na kurz životopis na míru od Petry Nesvačilové
Petra Nesvačilová
Projektový koordinátor

JAK BUDE KURZ PROBÍHAT?

KOLIK KURZ STOJÍ?

Komplexní kurz JAK ZÍSKAT NOVOU PRÁCI:

za zvýhodněnou cenu :  »  2.500,- Kč

 

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY​

Po zaplacení objednávky (jakmile se připíše platba na náš účet) dostanete ihned přístupy do členské sekce kurzu a můžete hned začít studovat. Všechny informace najdete v členské sekci ve formě videí i textů.

Ihned po připsání peněz na náš účet vám dorazí na e-mail všechny důležité informace i přístupy do členské sekce. Kurz si tak můžete kdykoliv procházet vlastním tempem z pohodlí domova.

Kurz obsahuje 27 praktických videí k tématu hledání a získání nové práce ( samotné hledání, systém a strategie, efektivita, sebevědomí, tvorba CV a motivačního dopisu, příprava na pohovor i odpovědi na nejčastější otázky). Dále pak rozbory dobrých a špatných životopisů, pracovní sešit, checklisty na tvorbu CV, motivačního dopisu, přípravu na pohovor i vzory životopisů a grafické šablony ke stažení. Využít můžete i mojí zpětnou vazbu na váš životopis.

Vaše členství je platné neomezeně. Kurz je stručný a k jeho prostudování vám stačí jedno odpoledne.  Čím dříve začnete hledat novou práci systematicky a efektivně, tím dříve ji získáte. Tak to neodkládejte a pusťte se do toho hned.

Ano, kurz je určen i pro absolventy. Dozvíte se všechny potřebné informace k hledání práce i k vytvoření svého prvního životopisu. V jedné lekci se věnujeme specifikům životopisu absolventa.

V průběhu kurzu najdete spoustu příkladů a vysvětlení toho, jak personalista přemýšlí. Díky připravené šabloně máte jistotu, že váš životopis bude atraktivní a zaujme personalistu. Garancí je pro vás také moje zpětná vazba na váš životopis. Máte tak jistotu, že budete mít svůj životopis vytvořený skutečně správně. A když vám nebude něco jasné, můžete mi napsat dotaz.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.